Milano

 

Milano: sallam derri gjysëm I thatë. Ka pamje dhe mozaik fin dhe homogjen, shije tipike italiane dhe erëza orientale. Është antipasta tipike..

Vlerat ushqyese

Yndyrna 22.5 gr

Karbohidrate 2.1gr

Proteina 14.7 gr

Kalori 272kcal

Produkt image
Mish Derri
90%

Produkt image
Kripë
2.5%

Produkt image
Erëza dhe Niseshte
2.2%

Produkt image
Antioksidant
2%

PRODUKTE TE TJERA

 
 

 
    • 04 410 4100
    • hako@hako.al
  • Tirane - Durres km 5,