Rooster Me Feta

 

Rooster Me Feta: Sallam me shije të lehte dhe aromë të mishit të pulës dhe të erëzave mesdhetare Rekomandohet të konsumohet në antipasta, sandwich, tost dhe pizza. Vjen pë konsumatorin në paketim plastikë në formë shufrash rrethore 2.2 kg/ katrore 3.5 kg/me feta 200/500 gr.

Fuqite Kalorike

Yndyrna 22gr

Karbohidrate 2.1gr

Proteina 14.4gr

Kalori 266kcal

Produkt image
Mish Pule
49%

Produkt image
Mish Gjeli
33%

Produkt image
Kripë
1.8%

Produkt image
Ujë
3%

Produkt image
Erëza dhe Aroma
2.2%

Produkt image
Antioksidant
2%

PRODUKTE TE TJERA

 
 

 
    • 04 410 4100
    • hako@hako.al
  • Tirane - Durres km 5,