Pancete e tymosur

Pancete e tymosur: produkt special, I thate me arome dhe shije specifike të mishit të derrit. Karakterizohet nga aroma e forte e tymit, iprere ne feta me fine dhe elegante .Këshillohet të konsumohet si antipastë, në pasta , sandwich etj .

Fuqite Kalorike

Yndyrna 21.5gr

Karbohidrate 1.6gr

Proteina 14.5gr

Kalori 268.5kcal

Produkt image
Mish Derri
90%

Produkt image
Kripë
9%

Produkt image
Antioksidant
0.45%

PRODUKTE TE TJERA

 
 

 
    • 04 410 4100
    • hako@hako.al
  • Tirane - Durres km 5,